PÜSSIROHU JÄÄTISEKOKTEIL

Toodetud2019
ŽanrMärul, Seiklus, Põnevik
Pikkus115 minutit
RežissöörAharon Keshales
OsatäitjadKaren Gillan, Lena Headey, Angela Bassett, Paul Giamatti, Michelle Yeoh, Carla Gugino, Chloe Coleman, Ivan Kaye, Adam Nagaitis,
LevitajaVLG Filmid OÜ
PiirangAlla 14a keelatud
TreilerVaata
Kinos alates16.07.2021

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Sam (Karen Gillan) oli 12. aastane, kui ta ema Scarlet (Lena Headey), tipp-palgamõrvar oli sunnitud ta hülgama. Sealt maalt alates kasvatas teda halastamatu palgamõrvarite ühing Firma, kelle heaks ka ta ema töötas.

Tutvustus

Sam (Karen Gillan) oli 12. aastane, kui ta ema Scarlet (Lena Headey), tipp-palgamõrvar oli sunnitud ta hülgama. Sealt maalt alates kasvatas teda halastamatu palgamõrvarite ühing Firma, kelle heaks ka ta ema töötas. Nüüd on saanud temast ema eeskujul raevukas ja lojaalne palgamõrvar, kes kasutab oma „oskusi“, et likvideerida Firma suurimaid probleeme.

Kuid, kui suure riskiga töö läheb viltu, peab Sam tegema valiku Firma ning 8-aastase tüdruku Emily (Chloe Coleman) kaitsmise vahel. Olles ise muutunud sihtmärgiks, on Samil ainult üks võimalus ellu jääda: Saada kokku oma ema ning tema sama surmavate kaastöölistega (Angela Bassett, Michelle Yeoh ja Carla Cugino)

Kolm põlvkonda peavad õppima üksteist usaldama, õppima koos tegutsema ning vastu astuma Firma lõputule käsilaste armeele.