MASKEERITUD SPIOONID

Toodetud2020
ŽanrSeiklus, Komöödia, Animatsioon
Pikkus102 minutit
RežissöörNick Bruno
Osatäitjad
LevitajaEstonian Theatrical Distribution OÜ
PiirangPerefilm
TreilerVaata
Kinos alates31.01.2020

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Superspioon Lance Sterling (Märt Avandi) ja noor teadlane Walter Beckett (Märten Männiste) on täielikud vastandid. Lance on lihvitud, elegantne ja ohtlik, Walter... ei ole. Aga selle, mis Walteril jääb puudu suhtlusoskuses ja kõiges muus, teeb Walter tasa nutikate leiutistega, mida Lance oma missioonidel kasutab.

Tutvustus

Superspioon Lance Sterling (Märt Avandi) ja noor teadlane Walter Beckett (Märten Männiste) on täielikud vastandid. Lance on lihvitud, elegantne ja ohtlik, Walter... ei ole. Aga selle, mis Walteril jääb puudu suhtlusoskuses ja kõiges muus, teeb Walter tasa nutikate leiutistega, mida Lance oma missioonidel kasutab. PÄrast seda, kui sündmused võtavad vägagi ootamatu pöörde, peavad Lance ja Walter lootma teineteise peale täiesti uuel moel. Kui see kummaline paar ei suuda õppida koostööd tegema, siis on ohus kogu maailm.

Hoogsa animaseikluse "Maskeeritud spioonid" aluseks on Lucas Martelli lühianimatsioon "Pigeon: Impossible". Lavastajateks animatsiooniveteranid Nick Bruno ja Troy Quane ("Rio", "Horton", "Jääaeg"). Film valmis "Jääaja" saaga sünnikodus Blue Sky Studios.

Film on eesti keeles. Oma hääle andsid tegelastele

Märt Avandi - Lance
Märten Männiste - Walter
Ülle Kaljuste - Joy
Elina Purde - Marcy
Indrek Ojari - Killian
Tiit Sukk - Kimura
Tarmo Männard - Kõrv
Liisu Krass - Silm