EMA

Toodetud2020
ŽanrDraama, Muusika
Pikkus102 minutit
RežissöörPablo Larraín
OsatäitjadSantiago Cabrera, Mariana Di Girolamo, Paola Giannini,
LevitajaA-One Films
PiirangAlla 16a keelatud
TreilerVaata
Kinos alates24.01.2020

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Pablo Larraín on kaasaja märkimisväärsemaid Tšiili filmitegijaid, kelle äärmuslikult valitud karakterid tekitavad sageli kõhedustunnet.

Tutvustus

Pablo Larraín on kaasaja märkimisväärsemaid Tšiili filmitegijaid, kelle äärmuslikult valitud karakterid tekitavad sageli kõhedustunnet. Värske käekirjaga režissööri viimane film, Veneetsia filmifestivalil linastunud „Ema“, on kannustatud üheksakümnendate hedonismist ja mässumeelsusest.

Noore ekstsentrilise reggaetoni tantsija Ema (Mariana Di Girolamo) abielu koreograaf Gastóniga (Gael García Bernal) leiab lõpu, kui nad ei saa hakkama ühiselt lapsendatud poja Polo kasvatamisega. Lapsest loobunud naise tantsulis-seksuaalne odüsseia isikliku vabanemiseni kulgeb mööda sadamalinna Valparaíso tühje tänavaid, kätkedes endas mässu avaliku korra vastu ja arvukaid juhusuhteid. Siiski ei anna Ema alla ‒ tal on plaan, kuidas kõik kaotatu tagasi võita.

Film esilinastus 2019. aasta Veneetsia filmifestivali võistlusprogrammis, kus see pälvis noortežürii parima filmi auhinna.