MULAN

Toodetud2020
ŽanrDraama, Seiklus, Kogupere
Pikkus115 minutit
RežissöörNiki Caro
OsatäitjadYifei Liu, Donnie Yen, Jet Li, Jason Scott Lee, Li Gong,
LevitajaEstonian Theatrical Distribution OÜ
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates11.09.2020

Filmi seansid

ESMASPÄEV 21.09.2020 KELL 13:30
TEISIPÄEV 22.09.2020 KELL 11:00
KOLMAPÄEV 23.09.2020 KELL 13:15
NELJAPÄEV 24.09.2020 KELL 11:00
NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Väärika sõdalase kõige vanem tütar Hua Mulan (Liu Yifei) on julge, sihikindel ja kiire taibuga. Kui Hiina kesisririiki ründavad halastamatud sissetungijad, annab imperaator (Jet Li) käsu, et iga pere peab andma armeeteenistusse ühe mehe.

Tutvustus

Väärika sõdalase kõige vanem tütar Hua Mulan (Liu Yifei) on julge, sihikindel ja kiire taibuga. Kui Hiina kesisririiki ründavad halastamatud sissetungijad, annab imperaator (Jet Li) käsu, et iga pere peab andma armeeteenistusse ühe mehe. Säästmaks oma vana ja haiget isa, läheb Mulan tema asemel, kui Hua Jun, kellest saab üks keiserliku armee parimatest sõdalastest. Ent mis juhtub siis, kui tema saladus peaks ilmsiks tulema?

"Mulan" on iidsel legendil põhinev suurejooneline seiklusfilm hakkajast tüdrukust, kes otsustab läbi lüüa meeste maailmas, et tuua au oma perekonnale ja oma maale. Osades Liu Yifei ("Once Upon A Time"), Donnie Yen ("Ip Man", "Iron Monkey"), Jet Li ("Fist of Legend"), Jason Scott Lee ("Dragon: Bruce Lee Story"), Yoson An ("Surelikud masinad"), Utkarsh Ambudkar ("Brittany Runs a Marathon"), Ron Yuan ("Sons of Anarchy"), Tzi Ma ("Tipptund"), Gong Li ("Geiša memuaarid"), Rosalind Chao ("Kutse kahele") ja Cheng Pei-Pei ("Tiiger ja draakon"). Filmi lavastas Niki Caro ("Whale Rider").