MERINEITSI PARIISIS

Toodetud2020
ŽanrDraama, Fantaasia, Komöödia
Pikkus102 minutit
RežissöörMathias Malzieu
OsatäitjadTchéky Karyo, Rossy de Palma, Romane Bohringer,
LevitajaVLG Filmid OÜ
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates03.07.2020

Filmi seansid

TEISIPÄEV 04.08.2020 KELL 21:30
TEISIPÄEV 11.08.2020 KELL 21:00
NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Muinasjutuline lugu räägib kohalikus baaris laulja ametit pidavast Gaspardist, kellel on selja taga mitmed ebaõnnestunud suhted ja rasked lahkuminekud. Seetõttu on ta otsustanud enam mitte kunagi armuda. Ühel õhtul koju minnes leiab ta Seine kaldalt aga piltilusa vigastutud merineitsi Lula.

Tutvustus

Muinasjutuline lugu räägib kohalikus baaris laulja ametit pidavast Gaspardist, kellel on selja taga mitmed ebaõnnestunud suhted ja rasked lahkuminekud. Seetõttu on ta otsustanud enam mitte kunagi armuda. Ühel õhtul koju minnes leiab ta Seine kaldalt aga piltilusa vigastutud merineitsi Lula. Heatahtlik Gaspard viib Lula koju, et too saaks paraneda, kuid saab ka teada, et lood meremehi hukatusse viivatest merineitsitest on täiesti tõesed ning iga mees, kes merineitsisse armub on hukule määratud. Õnneks on ju Gaspard otsustanud enam mitte kunagi armuda...kuid mida päevi edasi, seda rohkem hakkab Lula Gaspardile meeldima.

Romantilise fantaasiafilmi peaosades on Nicolas Devauchelle ja Marylin Lima. Kõrvalosades teevad kaasa Tcheky Karyo („007 ja Kuldsilm“, „Pahad poisid“), Rossy de Palma („Murtud lubadused“) ja Romane Bohringer („The Appartment“) Filmi on lavastanud Mathias Malzieu („Poiss käokella südamega“)