BILL JA TED: MUUSIKAGA NÄKKU

Toodetud2020
ŽanrUlme, Komöödia, Muusika
Pikkus92 minutit
RežissöörDean Parisot
OsatäitjadKeanu Reeves, Alex Winter, Samara Weaving, Brigette Lundy-Paine,
LevitajaACME Film OÜ
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates11.09.2020

Filmi seansid

TEISIPÄEV 22.09.2020 KELL 15:00
NELJAPÄEV 24.09.2020 KELL 15:00
NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

William “Bill” S. Preston Esq. ja Theodore “Ted” Logani jaoks on seekordsel ajarännul kaalul rohkem kui eal varem. Nüüdseks keskealised parimad sõbrad asuvad oma rock’n’roll’i saatuse täide viimiseks uuele seiklusele, kui külaline tulevikust teatab, et vaid nende laul saab päästa maailma.

Tutvustus

William “Bill” S. Preston Esq. ja Theodore “Ted” Logani jaoks on seekordsel ajarännul kaalul rohkem kui eal varem. Nüüdseks keskealised parimad sõbrad asuvad oma rock’n’roll’i saatuse täide viimiseks uuele seiklusele, kui külaline tulevikust teatab, et vaid nende laul saab päästa maailma. Neid aitavad nende tütred, ajaloolised tegelased ja muusikalegendid, et leida laulu, mis muudaks maailma õigeks ja tooks universumisse harmooniat.

Chris Mathesoni ja Ed Solomoni (“Billi ja Tedi suurepärane seiklus”, “Billi ja Tedi retk teispoolsusesse”) käsikirjal põhineva filmi “Bill ja Ted: muusikaga näkku” lavastas Dean Parisot (“Galaktika kangelased”). Filmi produtsendid on Scott Kroopf, Alex Lebovici ja Steve Ponce.