IGAVIK MEIE VAHEL

Toodetud2020
ŽanrDraama, Romantika, Fantaasia
Pikkus94 minutit
RežissöörScott Speer
OsatäitjadAlexandra Shipp, Nicholas Hamilton, Ian Tracey, DeRon Horton, Eddie Ramos, Catherine Lough Haggquist, Zoë Belkin, Famke Janssen, Patrick Gilmore,
LevitajaBestFilm.eu OÜ
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates09.10.2020

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Meeletult armunud noored Riley ja Chris elavad õnnelikult ning teevad tulevikuplaane. Nendega juhtuv autoavarii muudab kõik – Chris lahkub elavate kirjast vaimude maailma, kus on omad seiklused ja reeglid. Riley hakkab pärast õnnetust ennast süüdistama, raskelt leinama ja ei suuda eluga edasi minna.

Tutvustus

Meeletult armunud noored Riley ja Chris elavad õnnelikult ning teevad tulevikuplaane. Nendega juhtuv autoavarii muudab kõik – Chris lahkub elavate kirjast vaimude maailma, kus on omad seiklused ja reeglid. Riley hakkab pärast õnnetust ennast süüdistama, raskelt leinama ja ei suuda eluga edasi minna. Ainus, mida teda veel aitab, on Chrisi meenutamine ja nende ühiste mälestuste üles joonistamine. Imed aga juhtuvad ning neiu leiab ootamatult võime noormehega suhelda. Nende kohtumised saavad olema põgusad, imelised, samas vaimselt kurnavad ja emotsionaalsed. Riley peab otsustama, kuidas eluga edasi minna ja Chrisist lahti lasta. Kas järgida südame- või mõistusehäält?