Thule kontsert - LOTTE JA KLAUSI MUUSIKATUND

Toodetud2020
ŽanrMuusika
Pikkus60 minutit
Režissöör
Osatäitjad
LevitajaHõbekeskus OÜ
PiirangLubatud kõigile
TreilerVaata
Kinos alates12.10.2020

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Mis juhtub, kui koeratüdruk Lotte leiab onu Klausi reisikohvrist igasuguseid huvitavaid vidinaid? Tuleb välja, et rännukoer Klaus, kes on maakerale kaks korda tiiru peale teinud, on oma reisidelt kaasa toonud vahvaid muusikainstrumente. Uudishimulik Lotte tahab loomulikult teada, missuguseid helisid saab neist instrumentidest välja võluda.

Tutvustus

"Lotte ja Klausi muusikatund"

Lotte - Gerli Padar
Klaus - Toomas Laur

Mis juhtub, kui koeratüdruk Lotte leiab onu Klausi reisikohvrist igasuguseid huvitavaid vidinaid? Tuleb välja, et rännukoer Klaus, kes on maakerale kaks korda tiiru peale teinud, on oma reisidelt kaasa toonud vahvaid muusikainstrumente. Uudishimulik Lotte tahab loomulikult teada, missuguseid helisid saab neist instrumentidest välja võluda. Mis imeasi on tämber? Kuidas meisterdada sheikerit? Kas laul on ka leiutis? Muidugi - ja leiutada Lotte juba oskab!

Kontserdil tutvustavad Lotte ja onu Klaus lihtsaid muusika termineid ning esitatakse tuntud laule Lotte muusikalidest. Kontsert on inspireeritud Janno Põldma ja Heiki Ernitsa loodud Lotte-lugudest ja esitatavad laulud on Priit Pajusaare ning Leelo Tungla sulest.

Kestvus 50 min