ÕHTUSÖÖK SÕPRADEGA

Toodetud2020
ŽanrKomöödia
Pikkus95 minutit
RežissöörNicol Paone
OsatäitjadJane Seymour, Malin Akerman, Kat Dennings,
LevitajaEstonian Theatrical Distribution OÜ
PiirangAlla 12a keelatud
TreilerVaata
Kinos alates06.11.2020

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Abbyl (Kat Dennings) on kõrini tänupühadest perekonnaringis, sest kõik need on pea eranditult lõppenud suuremat sorti kähmluse ja tüliga. Sel aastal on ta andnud endale pühaliku lubaduse - ei mingit perekonda tänupühade ajal. Lihtsalt vaikne, kodune istumine oma parima sõbranna Mollyga (Malin Akerman).

Tutvustus

Abbyl (Kat Dennings) on kõrini tänupühadest perekonnaringis, sest kõik need on pea eranditult lõppenud suuremat sorti kähmluse ja tüliga. Sel aastal on ta andnud endale pühaliku lubaduse - ei mingit perekonda tänupühade ajal. Lihtsalt vaikne, kodune istumine oma parima sõbranna Mollyga (Malin Akerman). Abby hea plaan aga luhtub peatselt, sest ei möödu eriti kaua aega, kui uksest pressivad end sisse ka Molly uus peika ning samuti tema ekstsentriline ema. Kui siia lisada veel mõned sellised kontvõõrad nagu Molly endine, armuvalus peika, isehakanud šamaan ning veel süle ja seljaga karvaseid ja sulelisi, siis parim võimalik retsept katastroofiliseks õhtusöögiks ongi leitud. Toit kõrbeb põhja, aga vein see-eest voolab ojadena.

Muretu komöödia kesksetes osades astuvad üles Kat Dennings ("2 Broke Girls"), Malin Akerman ("Probleemid paradiisis"), Aisha Taylor ("Archer"), Jane Seymour ("Sõda vanaisaga"), Deon Cole ("Blackish"), Ryan Hansen ("Vastik vana 2"), Christine Taylor ("Dodgeball"), Chelsea Peretti ("Brooklyn Nine-Nine") ja paljud teised. Lustaka sekelduse on lavastanud varem peamiselt näitlejana filmimaailmas tegutsenud Nicol Paone, kelle jaoks on tegu debüütfilmiga.