SPIRAAL: FILMISEERIA "SAAG" JÄRGMINE PEATÜKK

Toodetud2021
ŽanrÕudus
Pikkus93 minutit
RežissöörDarren Lynn Bousman
OsatäitjadSamuel L. Jackson, Chris Rock, Marisol Nichols, Max Minghella,
LevitajaACME Film OÜ
PiirangAlla 16a keelatud
TreilerVaata
Kinos alates18.06.2021

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Sadistlik geenius vallandab haiglase õigusemõistmise filmis „Spiraal“, mis on filmiseeria „Saag“ uus hirmuäratav peatükk.

Tutvustus

Sadistlik geenius vallandab haiglase õigusemõistmise filmis „Spiraal“, mis on filmiseeria „Saag“ uus hirmuäratav peatükk. Lugupeetud veteranpolitseiniku (Samuel L. Jackson) varjus töötav ninakas uurija Ezekiel „Zeke“ Banks (Chris Rock) ja tema kollanokast paarimees (Max Minghella) hakkavad uurima koletuid mõrvu, mis meenutavad jubedust tekitavalt linna võigast minevikku. Järjest süveneva müsteeriumi sisse tahtmatult lõksu jäänud Zeke on äkitselt otse keset tapja haiglast mängu.

Õuduspõnevikus „Spiraal“ mängivad Chris Rock, Max Minghella, Marisol Nichols ja Samuel L. Jackson. Produtsendid on Mark Burg ja Oren Koules algse filmisarja „Saag“ meeskonnast. Lavastas Darren Lynn Bousman ja stsenaariumi kirjutasid Josh Stolberg ja Pete Goldfinger.

Tähelepanu! Film on keelatud alla 16-aastastele! Vanusepiirangu põhjuseks on filmis esinevad julmad ning verised vägivalla- ja piinamissteenid.