KAITSEALUNE

Toodetud2021
ŽanrMärul, Thriller, Krimi
Pikkus109 minutit
RežissöörMartin Campbell
OsatäitjadSamuel L. Jackson, Michael Keaton, Maggie Q,
LevitajaEstonian Theatrical Distribution OÜ
PiirangAlla 12a keelatud
TreilerVaata
Kinos alates24.08.2021

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Sellest ajast peale, kui oma ala tipptegija Moody (Samuel L. Jackson) ta lapsena lkindlast surmast päästis ja oma hoole alla võttis, on Anna (Maggie Q) õppinud "pereäri", kasvades maailma kõige osavamaks palgamõrvariks. Ent kui Moody, kes oli talle kui isa, ühel päeval jõhkralt tapetakse, vannub Anna kättemaksu.

Tutvustus

Sellest ajast peale, kui oma ala tipptegija Moody (Samuel L. Jackson) ta lapsena lkindlast surmast päästis ja oma hoole alla võttis, on Anna (Maggie Q) õppinud "pereäri", kasvades maailma kõige osavamaks palgamõrvariks. Ent kui Moody, kes oli talle kui isa, ühel päeval jõhkralt tapetakse, vannub Anna kättemaksu. Tema missiooni muudab keerukamaks tõsiasi, et veretöö taga seisev salapärane Rembrandt (Michael Keaton) pole mingi amatöör ning nende kahe kassi-hiire mäng saab olema täis üllatavaid pöördeid ning eluohtlikke situatsioone.

Plahvatuslikus põnevusfilmis "Kaitsealune" teevad kaasa Maggie Q ("Võimatu missioon 3", "Visa hing 4"), Samuel L. Jackson ("Pulp Fiction", "Tasujad"), Michael Keaton ("Batman"), Robert Patrick ("Terminaator 2: Kohtupäev") ja teised. Lavastajaks mees, kes kaks korda maailmale uut James Bondi tutvustanud, Martin Campbell ("GoldenEye", "Casino Royale").