PÄRAST LANGEMIST

Toodetud2021
ŽanrDraama, Romantika
Pikkus98 minutit
RežissöörCastille Landon
OsatäitjadJosephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Mira Sorvino, Arielle Kebbel,
LevitajaGarsu Pasaulio Irasai
PiirangAlla 14a keelatud
TreilerVaata
Kinos alates10.09.2021

Filmi seansid

REEDE 17.09.2021 KELL 17:15
LAUPÄEV 18.09.2021 KELL 22:00
ESMASPÄEV 20.09.2021 KELL 15:05
TEISIPÄEV 21.09.2021 KELL 16:00
NELJAPÄEV 23.09.2021 KELL 15:15
NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Filmiseeria „Pärast“ kauaoodatud järjelugu, mis on samuti tulvil ülevoolavaid tundeid, piiritut armastust ja erootikat. Tessa (Josephine Langford) on valmis uueks eluetapiks. Et ta lõpetab prestiižika kolledži hiilgavate tulemustega, avaneb tema ees hulk uusi võimalusi. Ta leiab unistuste töökoha rahvusvahelises firmas.

Tutvustus

Filmiseeria „Pärast“ kauaoodatud järjelugu, mis on samuti tulvil ülevoolavaid tundeid, piiritut armastust ja erootikat.

Tessa (Josephine Langford) on valmis uueks eluetapiks. Et ta lõpetab prestiižika kolledži hiilgavate tulemustega, avaneb tema ees hulk uusi võimalusi. Ta leiab unistuste töökoha rahvusvahelises firmas. Tessa plaan kolida Seattle’isse ei meeldi Hardinile (Hero Fiennes Tiffin) aga sugugi. Hardini rahulolematus, etteheited ja pidev armukadedus teevad Tessale haiget ja tekitavad temas ärevust. Ehk oleks parem lahku minna? Ent kuidas unustada ühised ööd, kirglikud suudlused ja hullutav lähedus?

Lisaks kõigele muule rikuvad Tessa plaane ootamatult välja ilmunud isa, keda neiu pole kümme aastat näinud, ja Hardini perekonna suur saladus.

Ülemaailmse menufilmi kolmas osa, milles tegi kaasa palju noori ja ilusaid näitlejaid, pakub kaasa elamiseks palju raskeid olukordi, mis nõuavad valiku tegemist, ja talitsematut kirge, mis pühib oma teelt kõik. See haarav lugu näitab, et ka keerulised suhted on kauneim elus, mille nimel tasub end pingutada, mis ka ei juhtuks.