TULILIND

Toodetud2021
ŽanrDraama, Romantika, Põnevik
Pikkus107 minutit
RežissöörPeeter Rebane
OsatäitjadTom Prior, Diana Požarskaja, Oleg Zagorodnii, Jake Thomas Henderson, Margus Prangel, Nicholas Woodeson, Ester Kuntu, Kaspar Velberg,
LevitajaFactory
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates29.10.2021

Filmi seansid

LAUPÄEV 27.11.2021 KELL 18:30
PÜHAPÄEV 28.11.2021 KELL 17:45
KOLMAPÄEV 01.12.2021 KELL 15:15
NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

„Firebird“ (Tulilind) on romantiline põnevusfilm, mille tegevus leiab aset 70ndatel aastatel Nõukogude Liidu poolt okupeeritud Eestis. Reamees Sergei loeb kannatamatult demobilisatsioonini jäänud päevi, kui ta elu pöörab pahupidi lennuväkke saabunud kartmatu hävituslendur Roman.

Tutvustus

„Firebird“ (Tulilind) on romantiline põnevusfilm, mille tegevus leiab aset 70ndatel aastatel Nõukogude Liidu poolt okupeeritud Eestis. Reamees Sergei loeb kannatamatult demobilisatsioonini jäänud päevi, kui ta elu pöörab pahupidi lennuväkke saabunud kartmatu hävituslendur Roman. Uudishimust ajendatult kompavad Sergei ja Roman omavahelise sõpruse piire kui nende ja baasiülema sekretäri Luisa vahel tekib ohtlik armukolmnurk. Sergei on sunnitud silmitsi seisma oma minevikuga, Romani karjäär satub ohtu ning Luisa püüab kõige kiuste oma perekonda koos hoida. KGB uurimise alla sattudes riskivad nad oma elude ja vabadusega. Film põhineb tõestisündinud lool.