LAULA 2

Toodetud2021
ŽanrSeiklus, Komöödia, Animatsioon
Pikkus112 minutit
RežissöörGarth Jennings
Osatäitjad
LevitajaEstonian Theatrical Distribution OÜ
PiirangPerefilm
TreilerVaata
Kinos alates22.12.2021

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Suurte ideedega pisike koaalakaru Buster Moon teab, et edu tuleb ja läheb, aga pahandused ja probleemid on igavesed. Nii ka nüüd, kui südikas sahmerdaja leiab end jälle kord selg vastu seina ning on vaja vaid imet, et ta sellest seisust välja pääseks.

Tutvustus

Suurte ideedega pisike koaalakaru Buster Moon teab, et edu tuleb ja läheb, aga pahandused ja probleemid on igavesed. Nii ka nüüd, kui südikas sahmerdaja leiab end jälle kord selg vastu seina ning on vaja vaid imet, et ta sellest seisust välja pääseks. Imeks on meelitada oma uue kontsertkava jaoks lavale muusikamaailma legend Clay Calloway, kes pole juba 15 aastat ühtegi nooti laulnud, elades eemal tsivilisatsioonist.

Ent mis on üks pahur lõvi ühele ettevõtlikule koaalale? Ei muud kui järjekordne väljakutse. Nii tormabki Buster koos oma sõpradega vastu uuele seiklusele, mis toob õnnestumise korral kuhjaga kuulsust ja edu. Aga ebaõnnestumise korral... Milleks mõelda ebaõnnestumise võimalusele, kui plaan on nii hea, et lausa lollikindel. Vist...

Muusikaline animaseiklus "Laula 2" on järjeks viie aasta tagusele kassahitile, mille vaatajad väljusid kinost, nägu naerul ja erinevad lauluviisid peas kumisemas. Nagu heaks tavaks saanud, valdavad kõik tegelased eesti keelt. Selleks andsid neile oma hääle Sergo Vares (Buster Moon), Marika Korolev (Rosita), Ott Sepp (Johnny), Margus Tabor (Miss Crawly), Gerli Padar (Meena), Hele Kõrve (Ash), Tiit Sukk (Gunther), Jaan Rekkor (Big Daddy), Indrek Taalmaa (Norman) ja Anne Reemann (Nana).

Uute tegelastena löövad kaasa Indrek Ojari (Jimmy Crystal), Ivo Linna (Clay Calloway), Marilyn Jurman (Porsha), Saara Pius (Nooshy), Jan Uuspõld (Klaus Kickenklober) ja Ott Lepland (Darius).