DOKTOR STRANGE HULLUMEELSUSE MULTIVERSUMIS

Toodetud2022
ŽanrSeiklus, Fantaasia, Action
Pikkus126 minutit
RežissöörSam Raimi
OsatäitjadBenedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor, Benedict Wong, Xochiti Gomez, Sheila Atim, Adam Hugill, Michael Stuhlbarg,
LevitajaEstonian Theatrical Distribution OÜ
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates06.05.2022

Filmi seansid

ESMASPÄEV 23.05.2022 KELL 18:15
KOLMAPÄEV 25.05.2022 KELL 18:15
NELJAPÄEV 26.05.2022 KELL 13:30
NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Marveli kinouniversumi uues peatükis "Doctor Strange hullumeelsuse multiversumis" tehakse lukust lahti uks, mis viib vaataja salapära, müstikat ja ohte tulvil multiversumisse ning meile teadaoleva maailma piire hakatakse nihutama kaugemale, kui seda eales varem on tehtud.

Tutvustus

Marveli kinouniversumi uues peatükis "Doctor Strange hullumeelsuse multiversumis" tehakse lukust lahti uks, mis viib vaataja salapära, müstikat ja ohte tulvil multiversumisse ning meile teadaoleva maailma piire hakatakse nihutama kaugemale, kui seda eales varem on tehtud. Doktor Strange peab ette võtma rännaku sõna otseses mõttes teadmatusse, kui ta kistakse läbi mitmete alternatiivuniversumite, kus tal tuleb võitlusesse asuda uue ja salapärase vastasega.

Filmi kesksetes osades Benedict Cumberbatch ("Sherlock Holmes", "Imiteerimismäng"), Chiwetel Ejiofor ("12 aastat orjana"), Elizabeth Olsen ("WandaVision", "Tasujad: Lõppmäng"), Benedict Wong ("Ämblikmees: Pole koduteed"), Xochitl Gomez, Sheila Atim ("Bruised"), Adam Hugill ("1917"), Michael Stuhlbarg ("Vee puudutus") ja Rachel McAdams ("Päevavalgele").

Filmi režissööriks on Sam Raimi, kes omal ajal puhul tuult koomiksifilmide tiibadesse, lavastades 2002.aastal kinodesse jõudnud esimese "Ämblikmehe" filmi Tobey Maguire'iga peaosas ning selle linaloo kaks järge.