METSIKUD MEHED

Toodetud2022
ŽanrDraama, Komöödia
Pikkus104 minutit
RežissöörThomas Daneskov
OsatäitjadRasmus Bjerg, Zaki Youssef, Sofie Gråbøl, Bjørn Sundquist,
LevitajaA-One Films
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates06.05.2022

Filmi seansid

ESMASPÄEV 23.05.2022 KELL 21:40
KOLMAPÄEV 25.05.2022 KELL 14:30
NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Eelmise aasta PÖFFil edukalt linastunud Taani tragikomöödia "Metsikud mehed" linastub Viljandi Kogukonnakinos 16. mai õhtul kinos Centrum. Film linastub taani ja norra keeles eesti-ja venekeelsete subtiitritega. Keskeakriisis virelev Martin tahab olla jätkuvalt tõeline mees.

Tutvustus

Eelmise aasta PÖFFil edukalt linastunud Taani tragikomöödia "Metsikud mehed" linastub Viljandi Kogukonnakinos 16. mai õhtul kinos Centrum. Film linastub taani ja norra keeles eesti-ja venekeelsete subtiitritega.

Keskeakriisis virelev Martin tahab olla jätkuvalt tõeline mees. Ta ei leia oma olukorrast muud väljapääsu, kui põgeneda pere juurest Norra mägedesse, et elada seal küti ja korilase kombel oma esivanemate moodi. Taasärkavat maskuliinsust nautiva tänapäeva viikingi plaanid lööb segi kohtumine vigastatud uimastismugeldaja Musaga. Üheskoos politsei, konkurentide ja pere eest põgenevad mehed on nüüd ise saakloomad, kellele jahti peetakse.

Ohtralt absurdseid olukordi ja kurioosseid tegelaskujusid pakkuv linalugu toob meestele äratundmisrõõmu ja on naistele õppematerjaliks.

Väärt filmielamust toetab Eesti Kultuurkapital, Eesti Rahvakultuuri Keskus, Viljandi linn ja Forum Cinemas.