KOODNIMI BANSHEE

Toodetud2022
ŽanrMärul, Thriller
Pikkus88 minutit
RežissöörJon Keeyes
OsatäitjadJaime King, Antonio Banderas, Tommy Flanagan,
LevitajaEstonian Theatrical Distribution OÜ
PiirangAlla 12a keelatud
TreilerVaata
Kinos alates22.07.2022

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Endine tipp-palgamõrvar Caleb (Antonio Banderas), kelle teeneid kasutasid omal ajal mitmed valitsusorganisatsioonid, on veetnud aastaid varjus. Rahulik pensionipõlv saab rikutud päeval, mil mehe juurde ilmub tema parim õpilane, kurikuulus Banshee (Jaime King).

Tutvustus

Endine tipp-palgamõrvar Caleb (Antonio Banderas), kelle teeneid kasutasid omal ajal mitmed valitsusorganisatsioonid, on veetnud aastaid varjus. Rahulik pensionipõlv saab rikutud päeval, mil mehe juurde ilmub tema parim õpilane, kurikuulus Banshee (Jaime King). Oma protežee käest saab Caleb teada, et tema eest on välja pandud märkimisväärne pearaha ning et enda ja oma lähedaste huvides peab ta kasutusele võtma kõik need oskused, mis temast kunagi kardetud vikatimehe tegid...

Plahvatuslikus põnevusfilmis "Koodinimi: Banshee" teevad kaasa Antonio Banderas ("Desperado"), Jaime King ("Sin City"), Tommy Flanagan ("Braveheart", "Sons of Anarchy"), Catherine Davis ("S.W.A.T."), Kim DeLonghi ("The Handmaid's Tale") ja teised. Filmi lavastas Jon Keeyes ("Rogue Hostage", "The Survivalist").