CINEMOD: NATURAL LIGHT

Toodetud2022
ŽanrDraama, Ajalugu, Sõda
Pikkus103 minutit
RežissöörDénes Nagy
Osatäitjad
LevitajaCinemod
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates31.07.2022

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

II maailmasõda, okupeeritud Nõukogude Liit. István Semetka on lihtne Ungari talunik, kes töötab kapralina partisanide rühmitusi luuravas eriüksuses. Teel kaugesse külla satub tema seltskond vaenlase tule alla. Kuna komandör tapetakse, peab Semetka oma hirmudest üle saama ja üksust juhtima, kuid ta on tõmmatud kaosesse, mida ei suuda kontrollida.

Tutvustus

II maailmasõda, okupeeritud Nõukogude Liit. István Semetka on lihtne Ungari talunik, kes töötab kapralina partisanide rühmitusi luuravas eriüksuses. Teel kaugesse külla satub tema seltskond vaenlase tule alla. Kuna komandör tapetakse, peab Semetka oma hirmudest üle saama ja üksust juhtima, kuid ta on tõmmatud kaosesse, mida ei suuda kontrollida.Dénes Nagy Biograafia:

Dénes Nagy lõpetas 2009. aastal Budapesti Teatri- ja Filmikunsti Ülikooli. Külalisüliõpilasena veetis ta aasta Berliini Filmiakadeemias. Tema lühimängufilm "Pehme vihm" esilinastus 2013. aasta 45. režissööride kahenädalasel festivalil. Esilinastusele järgnes oluline rahvusvaheline festivaliring, kus film pälvis korduvalt peaauhinna (endine 26. "Premiers Plans" IFF, 14. Odense IFF, 7. Vilnius IFF jne). Tema dokumentaalfilm "Teine Ungari" esilinastus 43. IFF Rotterdamis ning viimane dokumentaalfilm "Kahju" 21. Sarajevo filmifestivali dokumentaalfilmide konkursil.