CINEMOD: UPURGA

Toodetud2022
ŽanrThriller
Pikkus85 minutit
RežissöörUģis Olte
Osatäitjad
LevitajaCinemod
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates31.07.2022

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Noor raftinguõpetaja viib võttegrupi jõeorgu reklaami filmima, kuid asjad võtavad pöörase pöörde, kui kõik tema kliendid ootamatult kaovad.

Tutvustus

Noor raftinguõpetaja viib võttegrupi jõeorgu reklaami filmima, kuid asjad võtavad pöörase pöörde, kui kõik tema kliendid ootamatult kaovad. Nüüd peab ta süüvima metsa, võideldes sisemiste deemonite ja väliste jõududega, et leida kadunud inimesed – ja iseennast.Uģis Olte Biograafia:

Uģis Olte on läti režissöör, kirjanik, toimetaja, kes naudib tõsiste teemade käsitlemisel mängulisust. Varustatud muusiku meeltega ja veendunud, et unenäod, müüdid ja muinasjutud võivad olla kasulikud vahendid mis tahes loo jutustamiseks. Ta on loonud arvukalt originaaldokumentaalfilme, filminud hunniku veidraid muusikavideoid ja ka 3 lühifilmi ["The Red Spot", "KK2678" ja "King Of The Wild Things"]. Tema jõupingutused dokumentaalfilmi žanris on andnud tulemuseks kolm täispika filmi - "Stikine kinni jäänud" [2007], "Topelttulnukad" [2015] ja "Liberation Day" [2016, kahasrežissöör Morten Traavikuga].