CINEMOD: STOP-ZEMLIA

Toodetud2022
ŽanrDraama, Romantika
Pikkus122 minutit
RežissöörKateryna Gornostai
Osatäitjad
LevitajaCinemod
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates31.07.2022

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Elu alguse emotsionaalses segaduses liikumine klassikaaslastega koos olles – radikaalne, autentne ja tundlik ülevaade nooruse rahutust tekitavast tundest ja Ukraina noorte sisemine perspektiiv.

Tutvustus

Elu alguse emotsionaalses segaduses liikumine klassikaaslastega koos olles – radikaalne, autentne ja tundlik ülevaade nooruse rahutust tekitavast tundest ja Ukraina noorte sisemine perspektiiv. Introvertne keskkoolitüdruk Masha peab end autsaideriks, välja arvatud juhul, kui ta viibib koos Yana ja Seniaga, kes jagavad tema mittekonformistlikku staatust. Samal ajal kui ta üritab navigeerida läbi kooli lõpetamise-eelse aasta intensiivse aja, armub Masha, mis sunnib teda oma mugavustsoonist lahkuma.Kateryna Gornostai Biograafia:

Katerina Gornostai õppis Kiievi-Mohyla Akadeemias bioloogiat (2010) ja hiljem ajakirjandust (2012). Seejärel lõpetas ta Moskvas Marina Razbezhkina ja Mihhail Ugarovi dokumentaalfilmi- ja teatrikooli (oktoober 2012 – november 2013) ning naasis koju Kiievisse. Nüüd tegeleb ta hariduslike dokumentaalfilmide programmidega ning oma dokumentaal- ja ilufilmiprojektidega.