RAAMATUKLUBI: UUS PEATÜKK

Toodetud2023
ŽanrKomöödia
Pikkus107 minutit
RežissöörBill Holderman
OsatäitjadJane Fonda, Diane Keaton, Mary Steenburgen, Andy Garcia, Don Johnson, Candice Bergen,
LevitajaEstonian Theatrical Distribution OÜ
PiirangAlla 12a keelatud
TreilerVaata
Kinos alates12.05.2023

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen ja Mary Steenburgen on tagasi uljate lugemishuvilistena, kes seekord suunduvad lõbusale reisile Itaaliasse. Vivian (Jane Fonda), Diane (Diane Keaton), Carol (Mary Steenburgen) ja Sharon (Candice Bergen) on olnud parimad sõbrad juba pool sajandit, kuid endiselt suudab mõni neist teisi üllatada.

Tutvustus

Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen ja Mary Steenburgen on tagasi uljate lugemishuvilistena, kes seekord suunduvad lõbusale reisile Itaaliasse.

Vivian (Jane Fonda), Diane (Diane Keaton), Carol (Mary Steenburgen) ja Sharon (Candice Bergen) on olnud parimad sõbrad juba pool sajandit, kuid endiselt suudab mõni neist teisi üllatada. Nüüd on selleks Vivian, kes rabab sõbrannasid taaskohtumisel tohutu kihlasõrmusega. Sellest tekib Carolil idee, et nelik võtaks ette reisi Itaaliasse, mis omal ajal erinevatel põhjustel ära jäi. Kui plaanid teel olles kiiva kisuvad ja paljastuvad saladused, muutub nende lõdvestav puhkus unustamatuks seikluseks, mille käigus jätab nelik endast jälje nii Rooma, Veneetsiasse kui Toscanasse.

Komöödia "Raamatuklubi: Uus peatükk" on järg 2018. aasta üllatushitile, mis kinnitab taaskord teada-tuntud tõde, et vanus on kõigest number. Osades Oscari-võitja Diane Keaton ("Pruudi isa"), Oscari-võitja Jane Fonda ("Koletislik ämm"), Candice Bergen ("Miss Eriagent"), Oscari-võitja Mary Steenburgen ("Kasuvennad"), Craig T. Nelson ("Ettepanek"), Giancarlo Giannini ("007: Casino Royale"), Andy Garcia ("Mamma Mia! 2") ja Don Johnson ("Vabastatud Django").

Filmi lavastajaks ja kaasstsenaristiks on Bill Holderman ("The Old Man & the Gun").