AMELIE

Toodetud2021
ŽanrRomantika, Komöödia
Pikkus122 minutit
RežissöörJean-Pierre Jeunet
OsatäitjadAudrey Tautou, Mathieu Kassovitz,
LevitajaBestFilm.eu OÜ
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates10.12.2021

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Eriline ja juba kindlasti filmiajalukku läinud linalugu, mille väljatulekust möödub sel aastal 20 aastat! Kas teadsite, et kõik meie eludes toimuvad sündmused, isegi kõige tähtsusetumad, on omavahel ühendatud kõige hämmastavamal ja imelisemal viisil?

Tutvustus

Eriline ja juba kindlasti filmiajalukku läinud linalugu, mille väljatulekust möödub sel aastal 20 aastat!

Kas teadsite, et kõik meie eludes toimuvad sündmused, isegi kõige tähtsusetumad, on omavahel ühendatud kõige hämmastavamal ja imelisemal viisil? Nii nagu pisikese kärbse lend võib põhjustada võimsa orkaani kusagil kaugeses, võivad ühe fantaasiamaailmas elava vaikse ja üksildase neiu veidrad ning esmapilgul arusaamatud teod igaveseks muuta täiesti erinevate inimeste elusid, tuues nende hallidesse eludesse rõõmu ja värve. Selle tüdruku nimi on Amelie Poulin! Tema peadpööritav ning kohati hullumeelne fantaasiamaailm on niivõrd kaasakiskuv ja südant soojendav!

Sel sügisel jõuab suurtele ekraanidele taaskord see vapustav film armastusest, elust, Amelie soovist teha omakasupüüdmatult teistele head ja kinkida lähikondlastele helge tükk oma hingest.

Ekraanile jõuab filmi taastatud versioon! Eriline koht on ka kindlasti selle filmi muusikal.