Rendime erinevaid ruume

Thule Katus (170m2)

Thule Katus asub Thule Koja katusel ja on avatud ainult kenade ilmadega suvel. 2021 suvel neljapäevast laupäevani kella 18st 23ni.  

Katusel on Lounge stiilis 50 istumiskohaga joogikohvik. Koos püstiseisu kohtadega mahub kuni 100 inimest.

Katusel toimuvad eri muusikalised üritused ja võimalik on korraldada vastuvõtte. Katuseterrassil helitehnika kasutamine kuni 23.59 (00.00 saabub öörahu)

 
Thule Katus E-N R-P
  1h päev 1h päev
  39 € 290 € 69 € 490 €  
 

 

Sünnipäevatuba (30m²)

Sünnipäeva- ja mängutuba asub Koja 1. korrusel. Sünnipäevatuba on pika lauaga saal, kus kohti 24-le inimesele. Sobib ka töötubade, koosolekute või seminaride läbiviimiseks. Vajadusel saame tuppa tuua ka pabertahvli või digitaalse tahvli. Sünnipäevatoas on olemas kandikud, kannud, kausid, noad, tordilabidas, suur lusikas. Ühekordsed nõud ja söögiriistad palume endal kaasa võtta.

*Sünnipäevaks renditakse koos laste mängutoaga, kus on interaktiivsed jm mängud.

 
Sünnipäevatuba + laste mängutuba E-N R-P
  1h päev 1h päev
  30 € 150 € 39 € 210 €  
 

Laste mängutuba (45m²)

Laste mängutuba asub samuti Koja 1. korrusel ja on kohe Sünnipäevatoa kõrval. Kui ruum ei ole broneeritud, siis mängutuba on oodatud külastama kõik mänguhuvilised, kasvõi tunni kaupa. Toas on olemas lauamängud, magnettahvel, VR mängukonsool, interaktiivne vaip ja küllaga vaba liikumisruumi.

 

Väikelastetuba (60m²)

Väikelastetuba asub Thule 2. korrusel, kuhu pääseb nii trepist kui ka liftiga. Väikelastetuba on hubane ruum, kus veeta aega väikelastega. Tuba sobib ideaalselt ka laulutunniks, võimlemiseks, perekooliks, koolituseks, tooteesitluseks või muuks selliseks. Meie piire ei sea.

 
Väikelastetuba E-N R-P
  1h päev 1h päev
  25 € 129 € 39 € 199 €
 

Kaali kinosaal

Kaali kinosaal asub Koja 1. korrusel. Kaali saal on atraktiivse miljööga 42 kohaga kinosaal. Sobib koolitusteks, õppefilmideks ja privaatseanssideks. Igapäevaselt jookseb saalis Thule Kino filmiprogramm.

 
Kaali saal      E-N R-P
  1h päev 1h päev
  55 € 290 € 75 € 390 €
 

Thule kinosaal

Thule saal on Saaremaa suurim 174 kohaga kino- ja konverentsisaal. Saal on suur ja stiilne, kus olemas kõik lahendused vaatamaks head Thule kinoprogrammi kui ka pidama konverentsi või seminari – suur ekraan lavaga, hea heli- ja valgustehnika ning esitlustehnika. Samuti sobib ruum ka kontserdi ja teatrietenduse korraldamiseks. * Saali on võimalik rentida üritusteks vähemalt 2-nädalase etteteatamisega.

Ruumirendi hinda küsi siit!

Pythease ekspositsiooni saal (270m2)

Pythease ekspositsioonisaal asub Koja 2. korrusel, kuhu pääseb nii trepist kui ka liftiga: see on tõsiselt suur ekspositsiooni saal. Teatristiilis 250 kohta / laudades 150 kohta. Eksklusiivse miljööga saal on kohandatav eri tüüpi üritusteks. Saalis on ainulaadne 32 ekraaniga videosein ja Nukufilmi valmistatud elusuurused müütilised kujud. Kujud on liigutatavad ja teisaldatavad. Lauad-toolid, valik konverentsi- ja helitehnikat on Kojas olemas. Lisaks saame soovitada cateringi teenuse pakkujaid, õhtujuhte, esinejaiod, ansambleid ja DJ-sid.

Igapäevaselt jookseb videoseinal Thule Koja enda filmiprogramm: viis lühifilmi, kuidas Pytheas Thule saarele jõudis. 

 
Pythease ekspositsiooni saal E-N R-P
  1h päev 1h päev
  70 € 390 € 99 € 590 €
 

Loometuba (20m²)

Loometuba asub Koja 2. korrusel, kuhu pääseb nii treppidest kui liftiga: See on inspireeriv koosolekuruum suure laua ja  kuni 12 kohaga. Wifi, interaktiivne tahvel, pabertahvel, juhtmevaba kõlar, printer – kõik on koosoleku pidamiseks olemas. Boonusena suurepärane vaade Raekoja tänavale.

Loometuba E-N R-P
1h päev 1h päev
20 € 100 € 30 € 150 €

360º kino saal

360º kinosaal asub 2. korrusel. See on spetsiaalse programmiga erisaal, kus näidatakse kino ümberringi, kus gapäevaselt jookseb neli lühifilmi Eesti linna- ja loodusvaadetega. Vaatajad asuvad otse sündmuste keskel.  Kui muuseumituurist või koosolekust pea ja jalad väsivad, on see kena koht, kuhu puhkama tulla.

Lugemistuba (20m2)

Lugemistuba asub Koja vanas osas 3. korrusel ja sinna pääseb trepist. Hubane lugemistuba on katusealune stuudioruum ümara laua ja mõnusate tugitoolidega. Sobib väiksema seltskonna koosviibimiseks, koosolekuks, koolituseks jm. Kolmandalt korruselt pääseb suveperioodil ka katusekohvikule ja neljandal korrusel asuvasse Periskoobitorni.

Lugemistuba E-N R-P
1h päev 1h päev
20 € 100 € 30 € 150 €