Rendime erinevaid ruume

Pythease ekspositsiooni saal (270m2)

Pythease ekspositsioonisaal asub Koja 2. korrusel, kuhu pääseb nii trepist kui ka liftiga: see on tõsiselt suur ekspositsiooni saal. Teatristiilis 200 kohta / laudades 150 kohta. Eksklusiivse miljööga saal on kohandatav eri tüüpi üritusteks. Saalis on ainulaadne 32 ekraaniga videosein ja Nukufilmi valmistatud elusuurused müütilised kujud. Kujud on liigutatavad ja teisaldatavad. Lauad-toolid, valik konverentsi- ja helitehnikat on Kojas olemas. Lisaks saame soovitada cateringi teenuse pakkujaid, õhtujuhte jne.

Igapäevaselt jookseb videoseinal Thule Koja enda filmiprogramm: viis lühifilmi, kuidas Pytheas Thule saarele jõudis. 

Thule kinosaal

Thule saal on Saaremaa suurim 172 kohaga kino- ja konverentsisaal. Saal on suur ja stiilne, kus olemas kõik lahendused vaatamaks head Thule kinoprogrammi kui ka pidama konverentsi või seminari – suur ekraan lavaga, hea heli- ja valgustehnika ning esitlustehnika. Samuti sobib ruum ka kontserdi ja teatrietenduse korraldamiseks. * Saali on võimalik rentida üritusteks vähemalt 2-nädalase etteteatamisega.

Ruumirendi hinda küsi siit!

Kaali kinosaal

Kaali kinosaal asub Koja 1. korrusel. Kaali saal on atraktiivse miljööga 42 kohaga kinosaal. Sobib koolitusteks, õppefilmideks ja privaatseanssideks. Igapäevaselt jookseb saalis Thule Kino filmiprogramm.

Päikesetuba (60m²)

Thule koja kõige hubasem ja valgusküllasem tuba kannab nime „Päikesetuba“. Päikesetuba asub Thule 2. korrusel, kuhu pääseb nii trepist kui ka liftiga. Seal on korraldatud erinevaid koolitusi, laulutunde, joogatunde, fotosessioone, toote esitlusi ja mida kõike veel!

Meie paneme vastavalt kliendi soovidele ja ürituse vajadusele ruumi lauad-toolid ja muu vajaliku.

Loometuba (20m²)

Loometuba asub Koja 2. korrusel, kuhu pääseb nii treppidest kui liftiga: See on inspireeriv koosolekuruum suure laua ja kuni 10 kohaga. Wifi, interaktiivne tahvel, pabertahvel, printer – kõik on koosoleku pidamiseks olemas. Boonusena suurepärane vaade Raekoja tänavale.

Sünnipäevatuba (30m²) + Laste mängutuba (45m²)

Sünnipäeva- ja mängutuba asub Koja 1. korrusel. Sünnipäevatuba on pika lauaga saal, kus kohti 20-le inimesele. Sobib ka töötubade, koosolekute või seminaride läbiviimiseks. Vajadusel saame tuppa tuua ka pabertahvli või digitaalse tahvli. Sünnipäevatoas on olemas kandikud, kannud, kausid, noad, tordilabidas, suur lusikas. Ühekordsed nõud ja söögiriistad palume endal kaasa võtta.

Laste mängutuba asub samuti Koja 1. korrusel ja on kohe Sünnipäevatoa kõrval. Kui ruum ei ole broneeritud, siis mängutuba on oodatud külastama kõik mänguhuvilised, kasvõi tunni kaupa. Toas on olemas lauamängud, magnettahvel ja küllaga vaba liikumisruumi.

*Sünnipäevaks renditakse need ruumid koos, kuna nad on omavahel ühendatud.

 
Sünnipäevatuba + laste mängutuba E-N R-P
  1h päev 1h päev
  35 € 200 € 45 € 250 €  
 

360º kino saal

360º kinosaal asub 2. korrusel. See on spetsiaalse programmiga erisaal, kus näidatakse kino ümberringi, kus gapäevaselt jookseb neli lühifilmi Eesti linna- ja loodusvaadetega. Vaatajad asuvad otse sündmuste keskel.  Kui muuseumituurist või koosolekust pea ja jalad väsivad, on see kena koht, kuhu puhkama tulla.

Lugemistuba (20m2)

Lugemistuba asub Koja vanas osas 3. korrusel ja sinna pääseb trepist. Hubane lugemistuba on katusealune stuudioruum ümara laua ja mõnusate tugitoolidega. Sobib väiksema seltskonna koosviibimiseks, koosolekuks, koolituseks jm. Kolmandalt korruselt pääseb suveperioodil ka katusekohvikusse ja neljandal korrusel asuvasse torni.

 

Thule Katus (170m2)

Thule Katus asub Thule Koja katusel ja on avatud ainult kenade ilmadega suvel. 

Katusel on Lounge stiilis 50 istumiskohaga joogikohvik. Koos püstiseisu kohtadega mahub kuni 80 inimest.

Katusel toimuvad eri muusikalised üritused ja võimalik on korraldada vastuvõtte. Katuseterrassil helitehnika kasutamine kuni 23.59 (00.00 saabub öörahu)

 

THULE KODA keldrikorrusel PILJARD!

Hind 6 EUR / tund

Reeglid: 
Piljard on sportmäng, milles kiiga lüües veeretatakse kuule piiretega laua külgedel ja nurkadel asetsevatesse aukudesse. Eesmärgiks on kasvatada noortes huvi piljardi mängimise vastu, tutvuda reeglitega ja pakkuda vaheldust või lihtsalt veeta meeldivalt aega.
Arvutis või nutiseadmes võib tunduda, et piljard on lihtne spordiala, kuid seda see kindlasti ei ole. Piljardi mängimisel tulevad kasuks teadmised matemaatikast ja füüsikast, kus on omal kohal loogika, ruumiline mõtlemine ning objektide liikumine.

Pöide Grillhouse

Asub Thule Koda sisehoovis! Uus 20, Kuressaare!

Avatud alates 27.mai 2021. 

Koduleht: www.poidegrill.ee

Facebook: @PöideGrillhouse