CINEMOD: LAST DAYS OF SPRING

Toodetud2022
ŽanrDraama
Pikkus77 minutit
RežissöörIsabel Lamberti
Osatäitjad
LevitajaCinemod
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates31.07.2022

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Madridi lähedal asuvas ahtakes on elanikud sunnitud oma kodudest lahkuma, sest maa, millel nad elavad, müüakse maha. Kuigi see protsess areneb aeglaselt, võitlevad Hispaania perekonna Gabarre Mendoza erinevad liikmed igaüks omal moel ja nende elu on üleminekujärgus.

Tutvustus

Madridi lähedal asuvas ahtakes on elanikud sunnitud oma kodudest lahkuma, sest maa, millel nad elavad, müüakse maha. Kuigi see protsess areneb aeglaselt, võitlevad Hispaania perekonna Gabarre Mendoza erinevad liikmed igaüks omal moel ja nende elu on üleminekujärgus.Isabel Lamberti Biograafia:

Isabel Lamberti (1987) sündis Saksamaal, kuid kasvas üles Hispaanias ja Hollandis. Ta õppis filmi ja režii New Yorgi TISCHi kunstikoolis ja Hollandi filmiakadeemias. Siin arendas ta oma armastust "vahepealse" kino vastu; segu reaalsusest ja fiktsioonist. Tema lühifilmid Volando Voy (lõpufilm, 2015), Amor (2017) ja Isa (2019) valiti välja ja pälvisid rahvusvahelistel filmifestivalidel (Locarno, San Sebastian, IDFA, Camerimage) auhinna. La Última Primavera / Kevade viimased päevad on Isabeli mängufilmidebüüt.