CINEMOD: SILENT LAND

Toodetud2022
ŽanrDraama
Pikkus113 minutit
RežissöörAga Woszczyńska
Osatäitjad
LevitajaCinemod
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates31.07.2022

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Täiuslik paar üürib päikeselisel Itaalia saarel puhkemaja. Tegelikkus ei vasta nende ootustele, kui nad saavad teada, et maja bassein on katki. Teadmata asjaolust, et saarel on veepuudus, palutakse see kellelgi parandada.

Tutvustus

Täiuslik paar üürib päikeselisel Itaalia saarel puhkemaja. Tegelikkus ei vasta nende ootustele, kui nad saavad teada, et maja bassein on katki. Teadmata asjaolust, et saarel on veepuudus, palutakse see kellelgi parandada. Võõra pidev kohalolek tungib paari turvalisuse ideesse ja käivitab sündmuste ahela, mis paneb nad instinktiivselt ja irratsionaalselt tegutsema, suundudes oma suhte kõige tumedamasse kohta.Aga Woszczyńska Biograafia:

Sündinud 1984. Režissöör, stsenarist, antropoloog. Aga on lõpetanud sotsiaalteaduste rakendusteaduse (2008) ja Poola riikliku filmikooli Lodzis - režiiosakonna (2014). Ta on aastaid töötanud direktori abina Poolas ja välismaal. Tema lühifilme esitleti ja võitsid auhindu paljudel filmifestivalidel, sealhulgas Cannes'i filmifestivalil, Helsingi rahvusvahelisel filmifestivalil, T-Mobile New Horizonsil, Sao Paulo Kinoforumil või Varssavi filmifestivalil ning neid on toonud nii riiklikud kui rahvusvahelised telekanalid. Tema diplomitöö lühifilm "Fragments" oli rahvusvahelise esilinastuse Cannes'i filmifestivalil Režissööride kahenädalasel (Quinzaine des Réalisateurs). "Vaikne maa" on tema esimene täispikk mängufilm.