CINEMOD: OCCUPATION

Toodetud2022
ŽanrDraama, Komöödia
Pikkus95 minutit
RežissöörMichal Nohejl
Osatäitjad
LevitajaCinemod
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates31.07.2022

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Üks õhtu, üks baar. Unine näitlejate järelpidu segab kutsumata külaline. Purjus vene ohvitser tuleb kanistrit sõjaväebensiini müüma, kuid äritehing muutub kiiresti viinajoomise võidujooksuks ning löövast Miladast huvitatud ja kõigi kohalviibivate meeste koomilisest argusest meelt lahutav venelane ei lahku.

Tutvustus

Üks õhtu, üks baar. Unine näitlejate järelpidu segab kutsumata külaline. Purjus vene ohvitser tuleb kanistrit sõjaväebensiini müüma, kuid äritehing muutub kiiresti viinajoomise võidujooksuks ning löövast Miladast huvitatud ja kõigi kohalviibivate meeste koomilisest argusest meelt lahutav venelane ei lahku. Atmosfäär tiheneb nagu sigaretisuitsupilved, iseloom proovitakse ja venelasel on suur vanaaeg. Nii uhke, et ta tõmbab relva välja...Michal Nohejl Biograafia:

Pärast Zlíni filmikooli lõpetamist võeti Michal Nohejl vastu FAMU režiiosakonda, kus ta õppis Věra Chytilová käe all. Ta filmis mitmeid üliõpilaste lühifilme (Brčko, Koncert, Unudím vás k smrti, Prasečák, Pan Dvorek). Tema lõpufilm "Fobie" (Foobia) valiti 2007. aasta Febiofesti Noorte Euroopa Filmi Panorama jaoks ja sai hiljem osaks täispikast triptühhonist. Alates 2006. aastast on ta töötanud kommertsdirektorina. Koos Martin Přikryliga lõid nad režissööriduo Mods, kellest sai kiiresti üks lootustandvamaid kohalikke kommertsrežissööre. Nohejl filmis muusikavideoid sellistele bändidele nagu The Prostitutes, The Sunshine või Kill The Dandies!. Paljud tema reklaamid ja muusikavideod said auhinnatud nii kohalikel kui rahvusvahelistel festivalidel. "Okupace" (Okupatsioon) on tema debüütmängufilm.