CINEMOD: SISTERHOOD

Toodetud2022
ŽanrDraama
Pikkus90 minutit
RežissöörDina Duma
Osatäitjad
LevitajaCinemod
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates31.07.2022

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Teismelised Maya ja Jana on lahutamatud ja teevad kõike koos. Kangekaelne Jana võtab tavaliselt juhtpositsiooni ja Maya järgneb. Ühel peol tabavad nad Elena, kooli populaarseima tüdruku, kes seksib video vahendusel Maya pikaajalise armuga. Jana veenab Mayat videot postitama ja kui see levima hakkab, on Elena elu rikutud.

Tutvustus

Teismelised Maya ja Jana on lahutamatud ja teevad kõike koos. Kangekaelne Jana võtab tavaliselt juhtpositsiooni ja Maya järgneb. Ühel peol tabavad nad Elena, kooli populaarseima tüdruku, kes seksib video vahendusel Maya pikaajalise armuga. Jana veenab Mayat videot postitama ja kui see levima hakkab, on Elena elu rikutud. Kolme tüdruku tuline vastasseis jätab Elena kadunuks ja Maya soovib minna politseisse, kuid Jana ei taha seda. Mayast saab tema uus sihtmärk ja ta peab leidma julguse oma mürgisest suhtest välja tulla ja saladusest, mis ähvardab tema elu rikkuda.Dina Duma Biograafia:

Dina Duma sündis 1991. aastal Skopjes, Põhja-Makedoonias. Ta lõpetas 2014. aastal Skopje draamakunstide teaduskonna filmi- ja telerežii erialal ning osales 2016. aastal Berlinale Talentsis. Dina on teinud mitmeid lühifilme.