LASTE FILMIPÄEVAD: TAMMEPUU SÜDAMES

Toodetud2022
ŽanrDokumentaalfilm
Pikkus80 minutit
RežissöörLaurent Charbonnier
Osatäitjad
LevitajaBestFilm.eu OÜ
PiirangLubatud kõigile
TreilerVaata
Kinos alates21.10.2022

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Film jälgib läbi erinevate aasta-aegade vanal tammepuul elavat bioloogilist kooslust, kes inimestega võrreldes moodustavad justkui perekondi ning naabreid mitmekorruselises majas. See puu on 210-aastane, 17 m kõrge ja kasvab Prantsusmaal Sologne metsas.

Tutvustus

Film jälgib läbi erinevate aasta-aegade vanal tammepuul elavat bioloogilist kooslust, kes inimestega võrreldes moodustavad justkui perekondi ning naabreid mitmekorruselises majas. See puu on 210-aastane, 17 m kõrge ja kasvab Prantsusmaal Sologne metsas. Kaunis ja seikluslik dokumentaalfilm toob nii pisikeste kui suurte vaatajateni ebatavalised osalised: oravakesed, pähklikärsakad, pasknäärid, sipelgad, põldhiired ja paljud teised loomakesed, kellele elav ja sumisev tammepuu on justkui universumi keskmeks, pakkudes nii toitu, varjualust kui ka kaitset

Tegevus on tõeliselt naturalistlik, filmil ei ole pealelugemist ega seletavaid kommentaare – pilt räägib iseenda eest. See film on justkui kaunis ood elule, mille ainult loodus ise saab kirjutada.