LASTE FILMIPÄEVAD: LAPSEPÕLVE MÄNGUD

Toodetud2022
ŽanrAnimatsioon, Lühifilm
Pikkus66 minutit
RežissöörDaniela Hýbnerová
Osatäitjad
Levitaja-
PiirangLubatud kõigile
TreilerVaata
Kinos alates15.10.2022

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

lühianimatsioonide programm "Lapsepõlve mängud" on pungil täis toreda sõnumiga multasid, mida mujal ei näe! Matilda kaks pead (Matilda and the Spare Head) See lugu on tüdrukust, kelle unistus on olla kõige targem inimene maailmas. Kui ta üks peanupp enam kõike õpitut ei mahuta, ostab Matilda ema talle varuks teise pea.

Tutvustus

lühianimatsioonide programm "Lapsepõlve mängud" on pungil täis toreda sõnumiga multasid, mida mujal ei näe!

Matilda kaks pead (Matilda and the Spare Head)

See lugu on tüdrukust, kelle unistus on olla kõige targem inimene maailmas. Kui ta üks peanupp enam kõike õpitut ei mahuta, ostab Matilda ema talle varuks teise pea. Kaks pead on ikka parem kui üks, kuni tekib segadus: millist pead peaks millal kandma? Ei lähe kaua kuni teine pea läheb kaotsi ning üks kogemata aknast sisse lennanud pall muudab Matildat igavesti.

Suzie läheb aeda (Suzie in the garden)

Suzie on väike tüdruk, kes läheb oma vanematega väljasõidule. Ta kohtub musta koeraga ning avastab maagilise aia. Kes teab, mis ta sealt leiab?

Gainmore'i lapsed (Children of Gainmore)

Ühel hommikul ilmub lasteaia õue peale maagiline kivi. Grupp 7-aastaseid leiavad selle ja tahavad sellega mängida, kuid kuri professor Jarin tahab seda neilt ära varastada.

Varjupaik (Sanctuary)

Loomapäästja räägib oma kogemustest erivajadusega loomade adopteerimisest. Ta jagab lugusid vanast Chihuauast, halvatud Prantsuse bulgdogist ja hirmunud kassist, kes kõik otsivad oma ideaalset inimest kaaslaseks.

Kägu (Cuckoo)

Kõik on kuulnud käo kukkumist, kuid kui paljud on teda üldse näinud? Tema kohta on palju lugusid, kuid palju me temast päriselt teame? Võib-olla soovib ta muneda erilisi mune? Ehk oskavad nad tulistada või söövad nad äkki inimesi?

Luce ja Kivi

Luce elab rahulikku ja õnnelikku elu külas, kus iga päev on täpselt sama. Kõigi rahu on rikutud kui eikusagilt ilmub välja suur Kivi, mis hävitab elanike kodud. Vihane Luce võtab endale ülesandeks Kivi tagasi oma koju saata.

Oaaside sünd

Külmaverelisest maost ja kuumaverelisest kaamelist saavad lähedased sõbrad.