PELGUPAIK

Toodetud2023
ŽanrDraama, Põnevik
Pikkus96 minutit
RežissöörZachary Wigon
OsatäitjadChristopher Abbott, Margaret Qualley,
LevitajaAdastra Cinema
PiirangAlla 14a keelatud
TreilerVaata
Kinos alates26.05.2023

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Seksikas, musta komöödiaga palistatud trilleris leiame ennast hotellitoast, kus kohtuvad Hal (Christopher Abbott), jõuka hotellimpeeriumi pärija ning dominatriks Rebecca (Margaret Qualley).

Tutvustus

Seksikas, musta komöödiaga palistatud trilleris leiame ennast hotellitoast, kus kohtuvad Hal (Christopher Abbott), jõuka hotellimpeeriumi pärija ning dominatriks Rebecca (Margaret Qualley). Kui Hal teatab kohtumise lõpus, et soovib juba mõnda aega kestvat suhet lõpetada, leiab ta, et Rebecca ei kavatse tulutoovast tööotsast mitte niisama lihtsalt loobuda. Algab hitchcockilik kassi ja hiire mäng, mille lõputud pöörded hoiavad pinget üleval esimesest kaadrist viimaseni.

Rebecca osas on „Neli pulma ja üks matus“ tähe Andie MacDowelli tütar, kahe Emmy ja Kuldgloobuse nominant Margaret Qualley (Fosse/Verdon, Maid, Ükskord Hollywoodis) ning Hali mängib Hollywoodis läbilööki tegev Christopher Abbott, keda võib teada minisarjast „Nõks-22“, kus kehastas peaosalist Yossariani, rolli, millega kandideeris ka Kuldgloobusele. Teda võib varsti näha ka suures Marveli superkangelase filmis Kraven the Hunter.