VIIMANE BUSS

Toodetud2023
ŽanrDraama
Pikkus86 minutit
RežissöörGillies MacKinnon
OsatäitjadTimothy Spall, Phyllis Logan, Natalie Mitson,
LevitajaBestFilm.eu OÜ
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates21.07.2023

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Tippnäitleja Timothy Spall ("Mr. Turner", "Harry Potter and the Prisoner of Azkaban") kutsub teid osa saama südamlikust Suurbritannia teekonnafilmist "Viimane buss". See on lugu pensionär Tomist (Timothy Spall), kelle abikaasa Mary (Phyllis Logan) on hiljuti surnud.

Tutvustus

Tippnäitleja Timothy Spall ("Mr. Turner", "Harry Potter and the Prisoner of Azkaban") kutsub teid osa saama südamlikust Suurbritannia teekonnafilmist "Viimane buss".

See on lugu pensionär Tomist (Timothy Spall), kelle abikaasa Mary (Phyllis Logan) on hiljuti surnud. Tom haarab oma tasuta bussipileti, et oma kodust Suurbritannia kõige põhjapoolsemast punktist John O'Groatsist sõita kohalike bussidega maha ligi 1290 kilomeetrit, et jõuda saareriigi kõige lõunapoolsemasse punkti Land's Endi, kus tema ja abikaasa üheskoos üles kasvasid.

Ta kannab kaasas vaid väikest kohvrit, sõites sellega terve riigi pikkuse ulatuses. Teekonna vältel jäädvustavad tema seiklusi inimesed, keda ta kohtab ja aitab ning lõpuks on ta eneseteadmata saanud sotsiaalmeedia kuulsuseks.