FREUDI VIIMANE SEANSS

Toodetud2024
ŽanrDraama
Pikkus108 minutit
RežissöörMatt Brown
OsatäitjadAnthony Hopkins, Matthew Goode, Liv Lisa Fries,
LevitajaBestFilm.eu OÜ
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates26.04.2024

Filmi seansid

NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Legendaarne psühhoterapeut Sigmund Freud kohtub Teise maailmasõja hakul enda juures kirjaniku Clive S. Lewisega, et vaielda universumi ühe suurima mõistatuse, Jumala olemasolu üle. Clive S. Lewis on kindel, et Issand mitte ainult ei eksisteeri, vaid mõjutab regulaarselt ka inimeste saatusi.

Tutvustus

London, 3. sept 1939.

Legendaarne psühhoterapeut Sigmund Freud kohtub Teise maailmasõja hakul enda juures kirjaniku Clive S. Lewisega, et vaielda universumi ühe suurima mõistatuse, Jumala olemasolu üle.

Clive S. Lewis on kindel, et Issand mitte ainult ei eksisteeri, vaid mõjutab regulaarselt ka inimeste saatusi. Dr Freud, kes peab end veendunud ateistiks, eitab kõiki religioosseid dogmasid. Kuidas saab üldse ette kujutada kõikvõimsa taevaisa olemasolu, kes jälgib maailmas toimuvaid õudusi ega tee midagi? Järsku liigub psühholoogi ja kirjaniku vaheline vaidlus hoopis teisele tasandile, sundides kangelasi püstitama küsimusi, mille peale nad varem pole mõelnudki. Kas nende vaidluses selgub tõde ja kas kumbki pool peab end kaotajaks kuulutama?

Filmi peosas elav legend Sir Anthony Hopkins (“Isa”, “Voonakeste vaikimine”).