HOMME ON KA PÄEV

Toodetud2024
ŽanrDraama
Pikkus118 minutit
RežissöörPaola Cortellesi
OsatäitjadPaola Cortellesi, Valerio Mastandrea, Romana Maggiora Vergano,
LevitajaBestFilm.eu OÜ
PiirangAlla 12a mittesoovitatav
TreilerVaata
Kinos alates08.05.2024

Filmi seansid

TEISIPÄEV 16.07.2024 KELL 11:15
NELJAPÄEV 18.07.2024 KELL 13:15
NB! Pileti ostmiseks, kliki soovitud seansil.

Lühitutvustus

Kevad 1946, suur sõda Euroopas on just lõppenud ja liitlaste sõjaväelased tiirutavad Rooma tänavatel. Loo peategelaseks on klassikalise itaalia perekonna pereema Delia, kes on abielus vägivaldse mehe Ivanoga ja kodus sirguvad kolm last. Lastest vanim, tütar Marcella on värskelt armunud ning peab mehele mineku plaane.

Tutvustus

Kevad 1946, suur sõda Euroopas on just lõppenud ja liitlaste sõjaväelased tiirutavad Rooma tänavatel. Loo peategelaseks on klassikalise itaalia perekonna pereema Delia, kes on abielus vägivaldse mehe Ivanoga ja kodus sirguvad kolm last. Lastest vanim, tütar Marcella on värskelt armunud ning peab mehele mineku plaane. Delia õlul on uskumatult palju, aga ta kannatab kõik raskused vapralt ära. Väikseid rõõme ta päevades pakuvad lapsed, sõbranna Marisa ja autoremondimees Nino.

Ühel päeval saabub naisele tähtis kiri, mida ta kiivalt hoiab ja mis annab lootust paremaks tulevikuks!

Filmi peaosaline ja režissöör on Paola Cortellesi. Retro-stiilis "Homme on ka päev" on võitnud mitmeid auhindu ja see oli eelmisel aastal Itaalia kinode edukaim film, seljatades isegi suurimad Hollywoodi kassahitid!

Film linastub koostöös Itaalia Suursaatkonnaga.