Vestlusõhtu Saaremaal – Epp Kärsin ja Mihkel Raud: “Kuhu kaob armastus?”

Iga inimene otsib õnne. Paraku leiavad ideaalse suhte vähesed. Kirglik armumine asendub argipäevaga, joovastavatele suhetele järgnevad kainestavad pohmellid, ning probleemid tekivad tihtilugu seal, kus neid kõige vähem oodata osatakse.

Kuidas leida see üks ja ainus?
Kas ja mil moel on võimalik suhet värske ja erutavana hoida?
Mida teha siis, kui armastus ära hakkab kaduma?

Seksikoolitaja Epp Kärsin ja kirjanik Mihkel Raud püüavad leida vastuseid küsimustele, mida vähesed esitada tihkavad. Vestlusõhtu „Kuhu kaob armastus?” on avameelne ja kohati šokeeriv sissevaade inimsuhete tabuteemadesse: seks, lahkuminek, petmine, vanusevahe, Tinder ja paljud teised nähtused, millest Eesti ühiskonnas alles viimasel ajal on kõnelema hakatud.

Nii Epp kui Mihkel on kogenud isiklikus elus raskeid hoope. Nad ei pelga oma äpardustest ausalt rääkida ning elu jooksul kogutud tähelepanekuid teistega jagada. Iga kuulaja saab osa Epu ja Mihkli kogemustest, mis on aidanud neil paremaid valikuid teha ning õnnelikuma elu suunas liikuda. Lõbus ja informatiivne õhtupoolik on garanteeritud ning kui hästi läheb, siis ka hulk ootamatuid paljastusi –spontaanne vestlus paneb nii Epu kui Mihkli piirid tõsisele proovile.

PILETID 25€, osta saab siit lingilt