Kliendid saavad kinopileteid osta www.thulekoda.ee/kino leheküljelt ja kohapeal kinokassast.

www.thulekoda.ee/kino leheküljelt ostetud kinopiletid saadetakse kliendi esitatud e-posti aadressile 5 minuti jooksul.

Kino juba ostetud pileteid tagasi ei osta. Kui seanss tühistatakse või peatatakse, saab kinopiletid teise seansi vastu ümber vahetada.

Kliendid saavad kinopileteid, suupisteid ja jooke osta eurode eest.

Thule Kinos aktsepteeritakse järgmisi maksemeetodeid: pangakaart, sularaha, kino kinkekaardid kino müügipunktis. www.thulekoda.ee/kino leheküljel saab tasuda ülekandega internetipangas.

Kinopiletit ostes nõustuvad kliendid Thule Kino üldiste reeglite ja tingimustega (sh. Privaatsustingimused).

Pileteid tagasi ei osteta ja külastajad vastutavad oma piletitel oleva info kontrollimisel nende vastuvõtmisel. Thule Kino ei ole kohustatud ekslikku piletiostu korrigeerima. Külastajatel on piletite edasimüümine ja nendega kauplemine keelatud.

Klientidel lubatakse kinno siseneda ainult kehtiva kinopiletiga, mis esitatakse kino töötajale või skaneeritakse kino sisenemisväravas.

Kliendid saavad kehtiva piletiga minna läbi kino sisenemisväravate 10 minutit enne filmiseansi algust.

Kui piletid teiste, kallimate (näiteks Paarikese tooli või Mönusa tooli) istekohtade vastu vahetatakse, peavad kliendid tasuma istmetüüpide hinnavahe.

Kui Kliendil ei ole printimisvõimalust või triipkoodi näitamise võimalust (näiteks mobiiltelefonist), tasub kindlasti üles märkida ostunumber.

Ostetud pileteid saab vahetada ainult reeglites ja tingimustes sätestatud juhtudel. Raha tagastatakse ainult juhtudel, kui filmi ei näidata Thule Kino tingitud vea tõttu. Teistel juhtudel on võimalus piletid ümber vahetada hiljemalt 1 tund enne ostetud piletil toodud filmiseansi algust (palun saatke kiri maksekinnitusega e-posti aadressil thulekassa@gmail.com või tulge ja paluge abi kinos kassiiridelt). Hilisemaid piletite vahetamise soove ei rahuldata.

Mõne sooduspileti ostmisel on kino töötajatel õigus küsida dokumenti, mille alusel soodustus piletile on saadud.

Kinos toodud hinnad sisaldavad kõiki makse.

Meie veebilehel saab kasutada järgmiste pankade pangalinke: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop. Veebilehel kasutatav rahaühik on euro (€)